BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Klämlampa 15889269
nr 1588 9269
Klämlampa
1940-tal. Längd: 34 cm, djup: 22 cm, höjd: 20 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:03:30
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr